Про автоцентр Fiat "НІКО-Захід"

Компанія «НІКО-Захід» - офіційний дилер Fiat і Fiat Professional у Львові та Львівській області.

Компанія «НІКО-Захід» працює на ринку Львівщини з травня 2003 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів, їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів та автокосметики. За час роботи компанією продано понад 5000 авто.

З квітня 2014 року компанія «НІКО-Захід» стала офіційним дилером Fiat у Львові та області, тому у нас Ви зможете придбати будь-який автомобіль з модельної лінійки Fiat. Наш дилерський центр пропонує різноманітні системи придбання автомобіля: оформлення прямої покупки, кредитні та лізингові продукти згідно потреб клієнта, систему корпоративного продажу. Також, діє система trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою). Усі необхідні документи для придбання автомобіля та страхування клієнти можуть оформити безпосередньо у салоні.

Станція технічного обслуговування компанії «НІКО-Захід» оснащена найновішим обладнанням, що дозволяє надавати послуги будь-якої складності з ремонту автомобілів Fiat. Одночасно на станції можуть обслуговуватись 35 автомобілів, 19 з яких на підйомниках). Така висока пропускна здатність сервісного центру дає можливість оперативно обслуговувати авто наших клієнтів.

Наразі понад 10 000 клієнтів користується послугами сервісного центру «НІКО-Захід».

Salon_NIKO_Fiat (3).jpg

SHP_7400.jpg